„Podziel się rodziną” wita nowe okolice !

Z wielkim zainteresowaniem informujemy, że do Centrum Usług Społecznych w Śremie dotarła wiadomość o fascynującym seminarium, które organizują słuchaczki Kolegium Pracowników Służb Społecznych z Poznania. Pod tytułem „PODMIOTEM ZAWSZE JEST DZIECKO – PODZIELSIERODZINA.PL”, to wydarzenie obiecuje głębsze zrozumienie roli dziecka w kontekście rodziny oraz jego znaczenia w życiu społecznym.

Nie ulega wątpliwości, że temat ten jest niezwykle istotny dla każdego, kto pracuje w obszarze służb społecznych oraz dla wszystkich zainteresowanych rozwojem rodzin i dbaniem o dobro dzieci. Seminarium zapewnia nie tylko możliwość pogłębienia wiedzy na temat dynamiki rodzinnej, ale także przestrzeń do wymiany doświadczeń i refleksji nad praktyką zawodową.

Organizatorki tego wydarzenia mają za sobą bogate doświadczenie oraz wiedzę z zakresu pracy z rodzinami i dziećmi. Ich zaangażowanie w propagowanie wartościowych relacji rodzinnych oraz tworzenie środowiska sprzyjającego rozwojowi dzieci stanowi inspirację dla wszystkich, którzy pragną uczestniczyć w budowaniu społeczeństwa opartego na zrozumieniu i szacunku dla każdego członka rodziny.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym seminarium, które nie tylko poszerzy naszą wiedzę, ale także pomoże nam lepiej zrozumieć i wspierać dzieci oraz ich rodziny. Termin i szczegóły dotyczące rejestracji można znaleźć na stronie internetowej PODZIELSIERODZINA.PL. Nie przegap tej unikalnej okazji do nauki i inspiracji!